Showing all 3 results

Ubranka dla mopsa

Mopsy to niezwykle urokliwe stworzenia, które w Europie pojawiły się na przełomie XVI i XVII wieku. Mopsy często gościły na dworach w Anglii i Francji, z czasem pojawiły się w domach prywatnych, dziś to jedna z najbardziej lubianych i popularnych ras. 

Stworzyliśmy wyjątkową kolekcję ubranek dla mopsa. Oferujemy ubranka dla psa w różnym stylu i na każdą pogodę. Zakupicie u nas kombinezony, koszulki, kubraczki, kurtki i sweterki. Dla suczek proponujemy również eleganckie płaszczyki z klamrą oraz niezwykle gustowne sukienki. Ubranko dla psa to idealne rozwiązanie dla każdego pupila.

30,00 
35,00 69,00 
35,00 69,00 

Warto wiedzieć, że mopsy to psiaki, które ze względu na niewielki wzrost mają problemy z generowaniem oraz utrzymaniem ciepła. W czasie jesienno-zimowych spacerów dobrze jest zadbać o komfort cieplny pupila. Ubranko dla psów będzie niezwykle istotnym elementem w ciężkich warunkach atmosferycznych. 

Podczas tworzenia naszej kolekcji ubranek dla mopsów koncentrowaliśmy się na tym, by były wygodne i w żaden sposób nie krępowały ruchów pupila.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Nasze ubranka dla mopsa są dostępne dla twojego pupila od ręki! 

Zapraszamy również do zakupów ubranka dla psów oraz akcesoria:

Ubranka dla Jamnika                           Ubranka dla Yorka

Ubranka dla ratlerka                            Ubranka dla Shih-tzu