Showing all 3 results

Ubranka dla mopsa

Mopsy to niezwykle urokliwe stworzenia, które w Europie pojawiły się na przełomie XVI i XVII wieku. Mopsy często gościły na dworach w Anglii i Francji, z czasem pojawiły się w domach prywatnych, dziś to jedna z najbardziej lubianych i popularnych ras. 

Stworzyliśmy wyjątkową kolekcję ubranek dla mopsa. Oferujemy ubranka dla psa w różnym stylu i na każdą pogodę. Zakupicie u nas kombinezony, koszulki, kubraczki, kurtki i sweterki. Dla suczek proponujemy również eleganckie płaszczyki z klamrą oraz niezwykle gustowne sukienki. Ubranko dla psa to idealne rozwiązanie dla każdego pupila.

Warto wiedzieć, że mopsy to psiaki, które ze względu na niewielki wzrost mają problemy z generowaniem oraz utrzymaniem ciepła. W czasie jesienno-zimowych spacerów dobrze jest zadbać o komfort cieplny pupila. Ubranko dla psów będzie niezwykle istotnym elementem w ciężkich warunkach atmosferycznych. 

Podczas tworzenia naszej kolekcji ubranek dla mopsów koncentrowaliśmy się na tym, by były wygodne i w żaden sposób nie krępowały ruchów pupila.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Nasze ubranka dla mopsa są dostępne dla twojego pupila od ręki! 

Zapraszamy również do zakupów ubranka dla psów oraz akcesoria:

Ubranka dla Jamnika                           Ubranka dla Yorka

Ubranka dla ratlerka                            Ubranka dla Shih-tzu