Showing all 3 results

Ubranka dla Yorka

Yorki mają wielu miłośników, to naprawdę urocze i bardzo kochane psiaki. Warto jednak pamiętać, że są to zwierzęta delikatne, które nie są odporne na działanie niskich temperatur oraz deszczu. Każdy właściciel powinien zadbać o to, by podczas spaceru w chłodniejsze poranki bądź wieczory pupilowi nie było zimno. Gustowny sweterek, przeciwdeszczowy, kombinezon czy ciepła kurtka to podstawa.

Przygotowaliśmy bardzo rozbudowaną ofertę ubranek dla Yorków, wszystkich właścicieli tych uroczych stworzeń zapraszamy na zakupy! Ubranka dla psów to świetne rozwiązanie dla małych pupili. 

Dlaczego warto kupić ubranko dla yorka?

Yorki nie mają podszerstka, a co za tym idzie, każdy ich włos wyrasta z osobnego mieszka włosowego – u innych ras z jednego mieszka wyrasta około 4-5 włosków. Brak podszerstka sprawia, że yorki są znacznie bardziej wrażliwe na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych – podczas spaceru w chłodniejsze czy deszczowe dni nasz pupil może po prostu marznąc. Warto więc zadbać o odpowiednią ochronę przed mrozem i zaopatrzyć się w ubranka dla York na każdą pogodę.

Komplet ubranek dla yorka sprawi, że nasz pupil będzie czuł się komfortowo podczas spacerów, a różnego typu choroby nie będą mu straszne.

Jakie ubranko dla psa warto kupić dla pupila?

Sweterek – wygodny, ciepły sweterek dla yorka z pewnością zapewni mu ochronę przed mrozem. Z zależności od preferencji i temperatury, jaka panuje na zewnątrz możemy zakupić sweterek z golfem, sweterek z wycięciem czy gustowny sweterek z kołnierzykiem.
Bluza – w uszytej z porządnych tkanin bluzie każdy spacer będzie przyjemniejszy dla naszego pupila. Dostępne są bluzy z lekkich, przewiewnych tkanin, jak również bluzy ocieplane.
Kurtka – wśród ubranek dla yorka oczywiście musi znajdować się kurtka. Kurtka powinna być uszyta z wodoodpornych materiałów i być ocieplona, dzięki temu zapewni naszemu pupilowi odpowiednią ochronę.
Kombinezon – kombinezony zimowe idealne sprawdzają się, gdy mróz daje się we znaki, zapewniają one dobrą ochronę przed zimnem, chronią grzbiet i łapki czworonoga. Zakupić możemy również kombinezony przeciwdeszczowe, które zapewnią psiakowi ochronę przed wilgocią.
Sukienka – dla suczek możemy zakupić również gustowną sukienkę, pamiętajmy tylko, aby nie przesadzić z ozdobami, przede wszystkim z tiulem, fablanami, łańcuszkami, rzemykami ‒ ich nadmiar może sprawić, że nasza pupilka będzie czuć się niekomfortowo.
Buty – yorki mają nie tylko wrażliwą skórę, ale również bardzo delikatne łapy. Oprócz ubranek dla yorka warto też zakupić wygodne buty, dzięki którym zwiększy się komfort naszego pupila.

Ubranka dla yorka – o czym warto pamiętać?

Dla yorka zakupić możemy ubranka w różnym stylu, w szerokiej gamie kolorystycznej i wykonane z różnych tkanin. Podczas wyboru idealnych sweterka, bluzy czy kurtki warto pamiętać o tym, że nasz pupil musi czuć się w swojej garderobie komfortowo, nic nie może go uwierać czy krępować jego ruchów.
Ubranko dla yorka nie może być za małe ani za duże. Przed zakupem kurtki, bluzy czy innej części garderoby dla pupila dokładnie zmierzmy psiaka. Należy sprawdzić obwód szyi, klatki piersiowej oraz długość ciała. Ponadto, ubranka dla psów powinny być wykonane z miękkiej, przyjemnej tkaniny i oczywiście być dobrane pod względem rozmiarowym.

To najistotniejsze informacje ‒ życzymy udanych zakupów!

Zapraszamy również do zakupów ubranka dla psów oraz akcesoria:

Ubranka dla Jamnika                          Ubranka dla Chihuahua

Ubranka dla ratlerka                            Ubranka dla Shih-tzu